| Marius_Grigore_1989 a întrebat:

Am ajuns la o conluzie, si anume ca noi oameni deja cand incepep sa cercetam intrand la categoria religie numai ne putem numii credinciosi pentru ca ne indoim de credinta noastra si cautam fapte, dovezi si alte pareri de la alti oameni cautam ceva sa ne intareasca credinta noastra in Dumnezeu si asta impiedica lucrurile pe care noi le-am cerut in rugaminti de la El voi ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

De din astia ca tine mi'e sila ...crezi ca dumnezeul tau n'o sa inteleaga daca te indoiesti de credinta ta? ai toate motivele! toata credinta ta nu are niciun sens si nicio logica asa ca...dc ai crede orbeste?

| RAY a răspuns:

Da sigur vei arde vesnic in iad pentru ca intri pe TPU categoria religie

| zurick a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu tine.Eu desi cred in Dumnezeu imi place sa aflu si sa respect cat mai multe pareri despre orice religie.

| M25M a răspuns:

Sincer nu sunt de acord cu tine, fiindca consider ca cei care intra la aceasta categoria o fac sa mai omoare timpul, indiferent de convingerile lor religioase.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Adevărata credinţă ne-o putem clădi studiind personal Biblia şi încercând să aplicăm în practică ceea ce învăţăm. (Romani 10:17, Iacov 2:26)

Răspuns utilizator avertizat