| Elli9Sweet a întrebat:

Am visat azinoapte ca cineva ma tinea strans de maini si nu puteam sa ma misc. Imi repeta in continu " Demnitate credintei ". Ce poate insemna asta? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Acea demnitate de care vorbesti, poate venea de la un sfant sau cineva din Rai, care iti spunea sa acorzi mai multa credinta acesteia.

11 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

O fi fost un popa d-ala fanatic.Incuie usile pana sa te culci.

| William a răspuns:

Visele nu inseamna nimic.

| Inferno a răspuns:

Probabil era ratiunea si repeta un lucru ce nu se intruneste si la religie, este demn de stima noastra cel ce te tinea de maini.

NOname
| NOname a răspuns:

Un vis cauzat de îndoctrinarea religioasă - frământările inconştientului tău.

| danay72 a răspuns:

Azi Dumnezeu nu mai vorbeste prin vise, iar visele nu inseamna nimic, sunt doar nascociri ale oamenilor.

| usuk a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa citesti mai mult biblia, sa realizezi si tu ce lucruri "interesante" sunt pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei razna din cauza credintei.

| Elli9Sweet explică (pentru anonim_4396):

Nu imi iau razna fara frica!

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns (pentru Elli9Sweet):

Multumesc de funda si sper sa ai credinta in tot ceea ce faci si mult noroc. happy

| Elli9Sweet explică (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Mersi si eu big grin

| neca a răspuns:

Poate vrei sa crezi in ceva anume dar undeva in adincu tau sti ca e o prostie