| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am visat ca eram in curte la fosta mea scoala si am vazut o pisica cu alb si negru si m-am dus la ea sa o mangai. dupa a aparut un om de care se temea pisica asa ca am luat-o in brate si dupa a disparut acel om. Apoi acea pisica mi-a spus " Te iubesc " cu o voce de copil mic asa ca am strans-o in brate si deodata m-a impins cu labutele si a facut o fata de demon si mi-a spus " fugi sau mori! " am sarit din somn va dati seama si respiram foarte greu, ma sufocam. Ce poate insemna?

4 răspunsuri:
| nelu88 a răspuns:

Nimic. Dar nu te mai uita la desene animate si la filme de groaza.

| HueyFreeman a răspuns:

Ca nu-ti poti controla visele in favoarea ta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nimic...e doar un vis, fara impoartanta.Pentru amuzament, uite http://www.cevisez.ro/

| Nolkyz a răspuns:

Well, probabil dormeai pe spate. Cand dorm pe spate patesc chestii de genul.