| unicornulfaraminte a întrebat:

Ați avut vreodată întâmplări paranormale? Ați invocat vreodată vreun spirit? Dacă da, cum?
Vreau răspunsuri doar de la cei care au făcut ce am spus mai sus. Fără răspunsuri "ești nebuna" etc. Sunt irelevenate și vor primii raport.
Funda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este nebuna. Si raspunsul e relevant.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Din moment ce nu poate exista asa ceva, e irelevanta aceasta "experienta".

| Superior a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

"Fără răspunsuri "ești nebuna" etc. Sunt irelevenate și vor primii raport. "

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Superior):

Nu i-am spus ca-i nebuna. Si oricum, doar fiindca nu-i convin ei raspunsurile, nu inseamna ca report-urile alea vor fi eficace.

| Superior a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Oricum,ce sa-i zic unuia ca tine care sta pe TPU toata ziua sa faca propaganda ateista si sa se bage unde nu-i fierbe oala?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

N-am mai facut propaganda de la ultima intrebare, de aproape o luna.
Tu, prin intrebarile tale, faci propaganda zilnic.