| sebypetrescu921 a întrebat:

Aud melodia asta mereu cand ma uit la Naruto Shippuden dar nu stiu cum se numeste : http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-e pisode-142.html ( melodia incepe la 02 : 02 ) imi puteti spune cum se numeste sau daca se poate un link unde sa o pot auzi pe toata? :( :o3 Funda la cel care ma ajuta

6 răspunsuri:
| n0matterman a răspuns:

Buna categorie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E doar instrumental

| sebypetrescu921 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

De fapt am gasit-o si intr-adevar este o melodie incearca Can you hear me so am i si asta e tongue

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E adaptata pentru acest desen

| Andrei328 a răspuns:

De ce ai pus intrebarea asta la categoria Religie?

| sebypetrescu921 explică (pentru Andrei328):

Am crezut ca este la MUZICA..scuze