| Zeref a întrebat:

Cine stie cine canta melodia si cum se cheama, de pe Trinitas Tv, atunci cand se da reclama.Canta un cor pentru cateva secunde un fragment.Asta daca a fost cineva atent si a prins.Deci da fragmentul acela de 2-3-4 secunde pe urma da genericul de publicitate.Va rog sa-mi spuneti.Dau vesnica funda.

Va multumesc.

6 răspunsuri:
| Dorugar a răspuns:

Eu cred ca te referi la melodia care se cheama "oaia bleaga din turma a lui Isus"

| Zeref explică (pentru Dorugar):

Nu.Si e Iisus.

| Dorugar a răspuns (pentru Zeref):

Cine e Iisus?
Cumva Yehoshua ben Yuseff?
Poi daca numele lui corect este Yehoshua de ce-i spui Iiiiisus?

| Zeref explică (pentru Dorugar):

Isus = magar. DHAAA. Iisus inseamna altceva.Ce-i cu numele ala? Am pus o intrebare.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Melodia se numestetongueitbull-Back in time rolling on the floor