| Ele88 a întrebat:

daca il invoc pe Satana ca am gasit o invocatie catre Satana si am auzit ca daca il invoc imi va spune ceva in minte e adevarat?

7 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Nu functioneaza asa. Tu ai iesii la suprafata daca ai fii stresat de vreun pusti pamantean cu vreo peste 70 de mii de ani mai tanar?

| DarknessAngel a răspuns:

Inainte sa Il invoci, mai fa un ritual. Se numeste ritual de dedicare. happy Altfel nu vine.

| RetardedRacoons a răspuns:

Satana nu exista asa cum ti-l inchipui tu, el este in inima si sufletele noastre, nu trebuie decat sa deschidem ochii ca sa-l vedem. happy

| BloodAndPain a răspuns:

Satan a-r iesii la suprafata si pentru un singur suflet pierdut pentru a-l departa si mai tare de Dumnezeu si a-l duce spre moarte!

| RetardedRacoons a răspuns (pentru BloodAndPain):

"Satan a-r iesii la suprafata si pentru un singur suflet pierdut "
Caci atat de mult ne iubeste big grin

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Aham, este laughing)

| sebysebycuta a răspuns:

Si eu am incercat si a doua zi a luat foc casa.Acum stau pe chirie. Sfat:Nu incerca.