| Sgsh a întrebat:

Este pacat daca omor animale in jocuri?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Chiar dacă e intr-un joc te poate face sa devii mai insensibil legat de animale, iar acest lucru nu e bun. Apoi, astfel de jocuri te pot face mai agresiv.

| Clorox a răspuns:

Nu, nu este pacat! Nu exista pacat, doar placerewinking

| deeeaqq a răspuns:

rolling on the floor))
nu, dmn fereşte

| reihiuke a răspuns:

Este păcat dacă te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista pacate.

| Iunix a răspuns:

Pe bune? acele „ animale " nici măcar nu sunt reale sau vi. Sunt doar niște pixeli colorați pe un ecran.

Răspuns utilizator avertizat
| Stephen123456 a răspuns:

Nici in realitate sa omori animale nu e păcat, atit mai mult animale virtuale

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru Stephen123456):

"Nici in realitate sa omori animale nu e păcat"
Orice fiinta are dreptul la viata.
Ca turma umanoizilor ucide milioane de animale nevinovate ca sa-si umple burtile a devenit normalitate dar nu este corect.
http://www.vier-pfoten.ro/......lor_RO.pdf