| zeuspebepeee a întrebat:

Mi-am amintit acum recent, de o intamplare de cand eram foarte mic, nu mai tin minte cati ani am avut, dar intr-o seara, m-am dus sa dorm la nasii mei, stand in pat nu am putut sa dorm asa ca ma uitam la desene, dar dintr-o data sus pe dulap (era un dulap foarte lung) era un bebelus alb fara aripi care mergea in 2 picioare si cu mainile dadea din ele cum merg oamenii cand sunt superi fericiti nu stiu cum sa explic foarte bine si acesta a mers incontinuu pana la un geam cand a disparut dintr-o data, in timp ce a mers eu am ramas masca, nu am putut schita nici-un sunet, stiti cumva ce era? Sau ce inseamna? Tin sa repet ca s-a intamplat asta cand eram foarte mic undeva la 7-8 ani cred.

Răspuns Câştigător
| 6684464 a răspuns:

laughing lol, daca este adevarat ceea ce ne-ai spus, atunci a fost "paralizie in somn".

| Steregoi a răspuns (pentru 6684464):

A uitat ca s-a lovit la cap privind la desene animate. rolling on the floor Cand se loveste o bara de ceva ( cu un capat fix si celalalt liber si lovit ) ea penduleaza sau oscileaza si daca ar avea ochi ar vedea cel putin dublu. laughing Cand s-au amortizat oscilatiile copilul a disparut. Corpul era ca o bara cu un capat fixat pe pat si celalalt capat adica capul era liber si cand s-a lovit la cap capul cu ochi a inceput sa oscileze si a inceput sa vada dublu si copilul juca din picioare si din maini. rolling on the floor

12 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ai doua versiuni, ori a fost un vis ori "nasii" tai erau bantuiti de demoni.

| Octavian199 a răspuns (pentru danut):

Ori face misto rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns (pentru danut):

Cum se face ca numai je nu e bantuit de demoni sau fantome.

| Octavian199 a răspuns (pentru Octavian199):

Gata, stiu, je e 'dracul' in persoana rolling on the floor

| danut a răspuns (pentru Octavian199):

Asta numai un CRETIN o poate face.

| Octavian199 a răspuns (pentru danut):

Normal

| Steregoi a răspuns:

Nu te-ai lovit cumva cu capul de pat si ai vazut dublu? laughing Adica copilul din desene dublat? rolling on the floor

| Octavian199 a răspuns:

Bebelusi cu aripi? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ibaal a răspuns:

Poate a fost un vis lucid, iar acum ai impresia ca ti-ai adus aminte ceva din realitate, insa de fapt, ti-ai amintit doar un vis happy

| zeuspebepeee explică:

Se vede ca pe aceasta comunitate nu se pot lua intrebarile in serios, dar mna, astia-s oamenii.