| Masculin98 a întrebat:

sunt elev la un seminar teologic si am nevoie de tunica obligatoriu si nu stiu de unde sa fac rost de ea. Am incercat la ateliere renumite cum ar fi athos din Iasi dar mi se par prea scumpe. Stiti voi unul mai ieftin care sa mi-o trimita prin curier sau asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Dannyy91 a răspuns:

Incearca la atelierele online, sau la manastiri.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au vorbit ca sa le scoti bani. Ce satana faceti voi acolo la seminar? mancati samanta si invatati sa prostiti lumea?

| BlackSulphur a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu samanta, covrigei cu vin, asa-i la moda!

| RisenLight a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda....era de asteptat.
"Oare de ce nu pot sa fiu civilizat?"

Răspuns utilizator avertizat
| RisenLight a răspuns:

Sincer daca esti din cluj stiu unde gasesti si cu 10 lei laughing... dar una cat de cat buna cred ca e in jur de vreo 30-40 de lei si stiu de unde pot face rost dar conteaza la ce seminar esti.

| MironClaudia a răspuns:

Confectionam la comanda, preturi accesibile, societate comerciala, garantam calitatea, sunati la 0748605896

| MironClaudia a răspuns:

Societate comerciala, confectionam la comanda, preturi accesibile, calitate garantata, tel 0748605896.