| AtheistForever a întrebat:

Vreau si eu niste pagini pe facebook sau grupuri (amandoua in limba romana) care sa sustina ateismul! Multumesc!

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| AtheistForever explică (pentru RAY):

Foarte frumos site-ul! E al tau?

| RAY a răspuns (pentru AtheistForever):

Ma bucur ca isi place, da

| AtheistForever explică (pentru anonim_4396):

Vroiam ceva care sa sustina ateismul, ceva unde pot discuta cu alti atei...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtheistForever):

Paginile acelea sunt un pamflet într-o mare măsură, dar susţin ateismul şi toţi care discută acolo sunt atei.

| AtheistForever explică (pentru anonim_4396):

Am vazut dar eu nu vreau astfel de pagini vreau grupuri seriose in care sa discutam noi ateii sau chiar pagini

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria.

| ONElena11 a răspuns:

Sustin Ateismul
Eu sunt Dumnezeu