| Shadow136o a întrebat:

La Biserica este o femeie care e mai ciudata. De fiecare data poarta cu ea un dicționar italian... Și pe afara când o mai vad pe femeie are. Și la Biserica ba uneori râde singura, odată am văzut ca și a plâns. Și astăzi râdea singura, se uita pe pereți, avea ochi de aia mari, se uita doar într-un anumit punct. Ciudata rău. Zici ca e posedata. Asa e? Poate fi posedata de?

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Probabil că este o catolică sub acoperire și vine direct de la vatican, spun asta pentru că are dicționar italian la ea tot timpul și cred că vrea să afle secretele celor ortodocși! Nah, am glumit cu ce am scris mai sus happy. Probabil că femeia are probleme psihice sau poate că așa este ea ca și persoana și voi o vedeți altfel față de cum ar trebui.

| Mihail3333 a răspuns:

Aici poate fi vorba de "nebunia" pentru Hristos. Cauta și vei înțelege

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu cred. Ar putea avea o problemă de sănătate sau pur și simplu nu e înțeleasă de cei din jur.

| Daniel323 a răspuns:

A venit doar ca sa-ti abata tie atentia de la cele sfinte.

| Shadow136o explică (pentru Daniel323):

?

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu este posedata. Are o problema medicala, incearca sa nu raspandesti zvonul ca ar fi ''posedata'' e de apreciat ca femeia vine la biserica, nu trebuie facuta sa se simta prost si in casa Domnului. Ii este destul problemele pe care le are deja, in schimb, roaga-te pentru ea, si pentru insanatosirea ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Femeia aia are o boala pishica si ar trebui ajutata nu facute glume din astea cu posedati asupra ei

Răspuns utilizator avertizat
| Shadow136o explică (pentru suntserios):

Nu făceam glume. Doar mi se părea. Nu judec pe nimeni după felul cum este dar nu prea am văzut oameni de genu.

| Mircea08 a răspuns:

Nu tu trebuie sa porti de grija la lume deoarece nu este a ta. Lumea este a lui Dumnezeu si cred ca ar trebui sa il lasam pe El sa aiba grija de lume, si eu cred ca o face mai bine decat noi.
Noi trebuie sa avem grija de noi insine si de apropiatii nostri.

| Nilsson a răspuns:

N-ai de unde să știi prin ce a trecut în viața de a ajuns așa, e păcat să îți disprețuiești aproapele.
Așa a râs și Ham de goliciunea tatălui său Noe.

| FreddieM a răspuns:

Cine stie, poate are copii plecati pe-afara, si sufera saraca. Poate asa isi alina dorul si suferinta.

| epurasu a răspuns:

Eu cred ca acea femeie are ceva probleme de sanatate!