| oOvidiu9372 a întrebat:

Salutare!
Stiti un producator care comercializeaza tamaie autentica, din Socotra, Yemen?/.

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Dar ce face aia in plus? E cu adaos de "iarba", sau ce?

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Din pacate nu cred că mai există pe piață. Şi eu caut de 2 ani. Copacul este rar şi se obține greu... Din câte ştiu, numai unele temple, moscheei şi biserici mai importante folosesc.

| VelaJohnny a răspuns (pentru Sabou_Gabriel_1995):

De ce sunt unele mai importante ca altele? Fondurile investite le fac astfel? Ma refer strict la lacasurile de cult crestine.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns (pentru VelaJohnny):

Unele lăcaşuri de cult sunt mai importante decât altele datorită faptului că adăpostesc relicve ( acesta este părerea oamenilor, Biserica Sf Mormânt este vizitată de mii de oameni zilnic, pe când o biserică de câțiva oameni ). Pentru Dumnezeu cea mai mare catedrală este egală cu o bisericuță atâta vreme cât în ambele se săvârseşte Sfânta şi Dumnezeiasca Liturghie cu dragost, sinceritate şi smerenie.