| cristi2415151 a întrebat:

Salutare
Sunt cristi, am 16 ani etc
Anu trecut cand am fost sa ma spovedesc si sa ma impartasesc, m-s spovedit dar nu a vrut sa ma impartaseasca pentru ca m-am masturbat cu 2 saptamani inainte....si bunicamea cu mama ma tot intrebau dc nu m-a impartasit, si le-am zis pentru ca am tinut post doar 1 saptamana,. si anul asta am uitat, si m-am masturbat luni...ar venii cu 1 saptamana inainte, oare ma impartaseste? ca nu mai am ce motiv sa zic

35 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Sunt tatal minciunii.Acum,minte ca nu ai tinut doar cateva zile post sau ceva de genul.Auzi,nu te mai masturba ca, nici eu, Lucifer nu suport asta. Ţi-a raspuns:frumosul, puternicul, inteligentul, etc. Domn Satan.devil

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Satană? not worthy

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da, eu sunt.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Ai net in iad, maestre? not worthy

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Am un semnal slab la telefon.Reţeaua la care m-am abonat e pe cale sa dea faliment.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

In ce retea esti? Satan mobile?

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da.Eu am fondat acea retea.Mai are nevoie de niste reparatii.Mai ales ca sunt in concurenta cu reteaua PureGod. angry

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Eu te sustin cu reteaua Satan Mobile no talking

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Dupa ce termin reparatiile, va fi cea mai buna retea din Univers!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

O sa ajung in iad, maestre? thinking

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da, cu siguranţă. Îi eşti foarte credincioasă lui Lucifer.devil

| ZK a răspuns:

Vei ajunge cel mai puternic demon, dupa mine.devil

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Slava tie! not worthy

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu, slavă nouă. not worthy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Uuu
Să înteleg că is şi eu satană?batting eyelashes

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Tu esti cel de pe Pământ, eu cel din Lăcaşul Iadului.devil.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Mă simt onorată.

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce parere ai despre aspectul meu fizic? Poza de la profil a fost facuta acum o saptamana.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Ai ţâţe cam mari. whistling

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ştiu. Aşa imi ademenesc admiratorii si admiratoarele.devil

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Di ce nu foloseşti sutien? thinking

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Sunt bărbat.Imagineaza-ti aceasta poză cu mine purtând sutien.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

E mai bine decat Iisus cu catuse roz cu puf si tanga din piele. straight face

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Mă i-a cu transpiraţii.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Pentru ca e prea cald in iad? :-s

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu, cu căldura m-am obișnuit de acum multi ani. Mă iau transpiratiile de la răspunsul tau cu Iisus.laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru ZK):

Satan transpira?thinking

| ZK a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Da, normal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca tot crezi in tainele astea bisericesti atunci incearca sa le si respecti. Daca nu crezi in ele nu le mai fa fortat.

| fabiola a răspuns:

Oricum ai mintit anul trecut, anul acesta pregatesti o alta minciuna, asa ca mai bine las-o balta cu spoveditul si impartasitul!

| drhotzu a răspuns:

Stai m-a linistit ca si preotii si calugari o labagesc rau de tot! asa ca nu e problema! mai arde una inainte de spovedanie ca sa nu dea cu virgula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt gheorghe, odata cand am vrut sa ma spovedesc nu stiu ce dracu m-a intrebat popa ca m-am ridicat repede in picioare, uitand ca am sortul popii pus in cap l-am dat cu cracii-n sus, crezi ca m-a iertat doamne doamne? mai rau a fost caind m-am dat pe sub masa, nu mi-am dat seama ca erau 3 mese una linga alta si cind m-am ridicat am daramat mesele de a iesit taraboiul dracu in pravalia popii, crezi ca am fost iertat de doamne doamne, chiar daca toate babele m-au afurisit?
conteaza ce ai in suflet, daca tu te crezi cu sufletul curat nu trebuie sa spui la popa ca i-ai dat in cap unuia mai mic decat tine

| greenmile00 a răspuns:

Minte-l pe popa, sa vezi de se prinde!

| Sh_Atat_mihail_1995 a răspuns:

Normal, dupa canoane, malahia sau masturbarea se canoniseste cu 1 an oprire de la Impartasanie, de la data de la care penitentul a parasit cu desavarsire pacatul.
dar totusi du-te la spovedit, si incearca sa lupti cu pacatul, sa nu ai faci

| acomputers a răspuns:

Daca laba nu se pupa cu biserica, de ce mai joci la 2 capete? alege-ti un drum pe care mergiwinking