| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salutare TPU am si eu nevoie de niste informatii despre catedrala sf. Gheorghe din Slatina jud.Olt.Cine imi da informatii multe primeste funda +vot!

4 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

E plin de pagani, cultisti. Se sacrifica capre si iepuri in fiecare duminica, noaptea.

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Catedrala din Slatina a fost construită în 1782 de Ionașcul Cupetul, mare negustor din localitate și pictată mai târziu de Gheorghe Tattarescu.

Pentru mai multe raspunsuri, cauta pe google.

| xXTheDeadHeroDarkXx explică (pentru ΟρθόδοξηΠίστη):

Boss ti-a fost foarte greu sa intrii pe primul site nu? Asta o stiam si eu de mult

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns (pentru xXTheDeadHeroDarkXx):

Din cauza lipsei de informatii, daca nu iti este departe, cel mai bine este sa te duci acolo si sa vorbesti cu cineva care se ocupa de aceasta problema.