| SatanaInIzmene a întrebat:

Satana are moștenitori?
Adică, să ne gândim un pic! Pe scaunul de lumină al lui Dumnezeu, vreodată, când o să se pensioneze, se va așeza Isus, care, la rândul Lui, probabil că deja se gândește să facă și El vreun copil și ...tot așa ( povestea din tată în fiu o știe toată lumea )
Acum, Satana, doar n-o fi atât de prost încât să nu lase și el pe nimeni la cârma imperiului.Păi ce facem aici?! ...doar lupta dintre bine și rău trebuie sa meargă în continuare, nu?
Deci, cine e fiu-su și la fel de important, cine e mă-sa?! O.o

11 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Dumnezeu şi Satana sunt nemuritori! Eu nu o să se pensioneze niciodată laughing
Iar aşa zisa "mă-sa" nu există în ecuaţia asta.

| SatanaInIzmene explică (pentru yuyubarbie19):

Ce zici tu, yuyu?! Adică Isus e degeaba? El nu are niciun drept de moștenitor la ton?
Nu e frumos, să știi, să stai in umbra Tatălui ...veșnic! Nu, nu!

| Kalla a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

Vreau si eu ton laughing

| SatanaInIzmene explică (pentru Kalla):

Știi tu ce-am vrut să spun.

| Kyou a răspuns:

rolling on the floor))) Asta-i tare laughing Dar ai dreptate, Satana are ceva si nu stim noi? De ce nu? Poate are mostenitori dar astia religosi incearca sa-i ascundalaughing Sau poate Satana ii tine ascunsi pana-i creste mari si puternici ca sa iasa la iveala si sa ne tina in robie laughing))

Of, cate posibilitati cand n-ai informatiiwinking

E o intrebare buna, merita cercetata.

| Kalla a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

Nu conteaza, vreau ton waiting

| SatanaInIzmene explică (pentru Kalla):

Păi n-am! Cumpără-ți și ți-l decontez euwinking

| Hombre a răspuns (pentru Kalla):

Esti un mic diavol. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| yuyubarbie19 a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

Iisus e cu mai multe în lumea veşnică : ca să salveze lumea şi să-i ducă spre mântuire, ca să se îndeplinească cuvântul din Scriptură şi ca Sfânta Cruce şi Sfânta Treime să existe!

| Leocerba a răspuns:

Lui Satana ii place suspansul, de-aia n-avem raspunsuri pentru intrebarea ta.