| TheMyZone a întrebat:

Se poate intampla ceva rau daca iti tatuezi semnul iluminatilor? Dar simboluri satanice?

3 răspunsuri:
| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Dacă eu îmi pun o cruce la gât, înseamnă că sunt mântuit?
Poți să îți faci semnele fiarei oriunde, dacă nu îi slujeşti ei nu vor avea nici un efect asupra ta.

Buna!

In primul rând nu ți se poate întâmpla nimic. Sunt doar niște desene pe corpul tău, atât. Ele nu pot lua viața ca in filme sau cărți. In al doilea rând este decizia ta dacă tu vrei sa ai toată viața acele semne pe corp de care nu o sa poți scapă deloc ușor. Poate acum îți plac și te reprezintă dar peste ceva timp o sa regreți cum regreta cuplurile alea care își tatuează numele pe corp iar atunci când se despart înnebunesc.laughing

O seara frumoasa happy

| MarioDraghi a răspuns:

Crezi că un tatuj îți schibă viața, sau te poate influența find pe tine.