| beligan a întrebat:

Se pot manipula usor mintile oamenilor!?

http://www.youtube.com/watch?v=fvw90tzXPfk

Răspuns Câştigător
| BlackSulphur a răspuns:

Nu... Nu trebuie scoala sa manipulezi pe cineva! Cum zicea cineva odata, religia s-a format cand primul ticalos l-a intalnit pe primul prost. Tot ce-ti trebuie este o poveste buna si un grup de prosti, in acest caz, din pacate, este ROMANIA

4 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Da, mai ales folosind "stiinta". Daca vrei sa prostesti pe cineva cu ceea ce afirmi si stii ca nu poate verifica, iti incepi fraza cu "s-a facut un studiu" si toata lumea pune boticul happy

| SunnyDay88 a răspuns:

da se POT manipula, dar trebuie sa ai scoala ca sa poti face asta.

| beligan explică (pentru SunnyDay88):

Ok,baby,nimeni nu e perfect, tu esti?

| BlackSulphur a răspuns (pentru SunnyDay88):

Nu... Nu trebuie scoala sa manipulezi pe cineva! Cum zicea cineva odata, religia s-a format cand primul ticalos l-a intalnit pe primul prost. Tot ce-ti trebuie este o poveste buna si un grup de prosti, in acest caz, din pacate, este ROMANIA

| nogomani a răspuns:

Amuzant clipu, dar cand omul e disperat ar putea crede ca o flecma este Dumnezeu, daca asta ii da speranta.