| OctavianDanielMaria a întrebat:

Se zice ca lui Lilith nu i-a placut sa stea dedesubt( in timpul sexului presupun), ca era creata din acelasi material precum Adam.Si apoi s-a combinat cu Satana. Oare asa o fi? rolling on the floor

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iahve este un personaj comic, un evreu cu barba si cu multe nebuni in capatana

| minrest a răspuns:

Dar ce e Satan, solutie de avarie? Si in plus, care barbat renunta sa faca sex pentru o pozitie? Adam ar fi acceptat orice pozitie, nu avea de ce sa se cramponeze de pozitia misionarului. Lilith a refuzat sexul, pur si simplu; de altfel sunt destule femei care ar vrea sa faca asta. Asa este mitul.

| SG1995 a răspuns:

Yeah she's my mom. laughing rolling on the floor
The Hell ***!

Răspuns utilizator avertizat
| Steregoi a răspuns:

Asa proasta a fost? S-a gandit sa-l incerce mai intai pe Adam, categorie mai inferioara si mai necalitativa, si abia apoi pe Satan care ar fi fost calitate mai superioara? Satan si-o putea materializa la comanda oricat de mare dorea Lilith si pe masura ei insa Adam nu putea.

| costinvlad a răspuns:

Tu esti un nebun. Crezi ca Zeii nu exista? Ei au fost, sunt oameni ca si noi. Doar ca au toate puterile pe care noi nu le putem avea din vina evreilor. Voi de ce puneti in categoria asta asa ceva? E gresita. Si in plus esti dement, schizofrenic si indoctrinat cu toate cacaturile evreiesti(cei care ascund puterile de toate tipurile de noi).

Răspuns utilizator avertizat