| AdiRed a întrebat:

Spuneti-mi intamplari alea voastre(reale) care vi s-au intamplat in legatura cu Dumnezeu...

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

Am vazut odata un film despre el.Cam naspa...ala cu Zeus era mai interesant. Cam atat.

| sublime89 a răspuns:

Intamplari "reale" nu prea poti avea cu d-zeu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am vazut "Patimile lui Iisus", si mi-a placut.Trebuie sa recunosc, e un film bun.

| DarkAndDreary a răspuns:

Pe vremea cand eram crestin m-am rugat la dumnezeu si nu s-a intamplat nimic. Sfarsit.

| SookiexD a răspuns:

Am realizat ca este o poveste de adormit copii big grin si nu ar trebui sa te bazezi pe rugaciuni atunci cand vrei ceva, ci pe propriile forte.

| AdiRed explică:

Mdea,eu ma refeream daca vi s-a intamplat ceva care v/a facut sa credeti ca exista D-zeu si rai...

| DarkAndDreary a răspuns (pentru AdiRed):

Slabe sanse.

| mODIN a răspuns (pentru AdiRed):

Alea se numesc droguri, nu intamplari.