| OctavianDanielMaria a întrebat:

Steregoi, daca esti asa de credincios, de ce nu faci exact ce scrie in biblie? Stai asa ca intri la zdup.rolling on the floorParca nu trebuia sa iesi din cuvantul lui Dumnezeu?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul ala e fanatic religios, un sectanct care interpreteaza cum vrea biblia.

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Ma blocat. ce om din pacate are o faza de viata.
Raspund aici, daca tu ai trai dupa ce scrie in biblie ai fi mort, in societatea asta.
Iti umpli capul cu toate prostioarele ( iti dezvolti capu ) cand o sa crapi, petru te va saluta sau nu.
Mai bine sa crezi si sa nu fie decat sa nu crezi si sa fie acolowinking
Alti spun ca toata religia asta este o manipulare in masa.

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu spun ca nu este bine. Dar eu imi fac rugaciunea mai merg din cand in cand la biserixa si cam atat. Fara sarbatori mari, fara pupat popa si toate cele.