| Zazen a întrebat:

Stiati ca BOR incurajeaza Hoții sa-si gaseasca rezolvarea,,problemelor"prin moaște!? Superstitiile religioasa,spun că DA! Nu m-ar mira sa-i vad pe acolo si pe dragii nostri politicieni care ne-au furat tara,, ca doar sunt,, in familie"nu?(adica politica+religia=surori), urmariti...https://www.youtube.com/watch?v=LAkFuLpsMl0

2 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Nu stiu ce fac politicienii, e treaba lor, dar, in materie de credinta trebuie stiut faptul ca acele oseminte nu sunt din tara noastra si nu sunt ale Sf. Mina. Pare sa fie acolo in acele imagini un abuz pe care nu ai sa-l vezi spre exemplu cand vei veni la Sf Parascheva la Iasi, sau in oricare colt din tara asta. Cei care exagereaza (precum arati acolo in prima imagine) nu au ce cauta in Biserica...

Răspuns utilizator avertizat