| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca datorita unor studii recente, Iisus putea face 40 de flotari într-o mână?

http://www.timesnewroman.ro/......ntr-o-mana

16 răspunsuri:
| ManStrong a răspuns:

Datorita studiilor recente putea face flotarile sau datorita studiilor sa ajuns la concluzia asta?
Nu e totuna.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru ManStrong):

Cred ca nici tu nu intelegi ce vrei sa zici.

| Solsagan a răspuns:

Cât de mişto.
Probabil putea să se învârtească stând pe burtă, în noroi.

| ManStrong a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Pai,verifica ti intrebarea.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Fiule,este blasfemie la superlativ.Mergi si roaga-te la Dumnezeu, ca-ti va ierta pacatul.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

M-am linistit. E bine daca scap doar cu niste rugaciuni. Eu ma gandeam la pocainta...

| Thunderstruck a răspuns:

Isus asta nu putea face 40 de flotari, datorita studiilor recente, dupa cum ai zis tu, nu stiu cu ce l-ar fi putut influenta.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Thunderstruck):

Pui la indoiala puterea lui Iisus? Eu zic sa-ti revii pana nu o sa fie prea tarziu.

| Thunderstruck a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Nu, doamne fereste, cum sa fac asa ceva? Daca ma gandesc mai bine, tu i-o pui la indoiala..."datorita unor studii recente, Iisus putea face 40", crezi ca datorita acestora el face 40 de flotari? Sau ca ta-su era tamplat? Asta e blasfemie, ai grija, caiestete.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Thunderstruck):

Eee, doar ai interpretat tu gresit. Datorita acestor studii recente sa descoperit ca el putea face 40 de flotari. Am formulat intrebarea exact ca in stire.

Deja am inceput cu rugaciunile. Pana dimineata obtin scor maxim.

| mihaitaLGP a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Am lesinat de ras. Pur si simplu am trezit-o pe mama din somn. A venit sa vada ce se intampla.

| Thunderstruck a răspuns (pentru mihaitaLGP):

Sigur nu ma intreci, fac 160 de rugaciuni pe ora...

Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Si un comentariu de acolo:

+2 # șasă cai frumoși 04-12-2011 20:31
Citez pe Votați Vadim:

Votați Vadim, și veți scăpa și de gunoiul ăsta de site "Times New Roman" și de toate gunoaiele din țară.

Votăm orice altceva și salvăm lumea de jeguri ca Vadim. Cui nu-i place TimesNewRoman să meargă pe TPU. Acolo e nivelul lor. Ne bucurăm de fiecre dată când vedem câte un cretin. Tu ne-ai oferit astăzi bucuria sublimă. Extaz prelungit. Merçi, băiete, bravo, intri în echipă! (echipa aia de pleacă mâine în Siberia și nu se mai întoarce)

Ce tendentios! Nu stie ca Timesnewroman e apreciat pe TPU laughing