| BvB666 a întrebat:

Stie cineva niste descantece ca sa mearga netul mai bine?

Răspuns Câştigător
| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Am gasit unul mai bun daca acela nu este destul de bun.
Uite-l:

Pamant, apa, foc si aer
Soare, tu nu mai rasare (exact asa e versu' nu comentati aiurea)
Apa plina de sare
Pamant plin de microbi
Foc plin de flacari mobi
Si aer plin de aere
Fa acest internet micut
Sa mearga mai incet cu-n jocut'
Sa mearga la limita NORMALA
Dintre om si spalaceala.
Pamant apa aer si foc.
Daca nu faceti...va bat foclove struck

16 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Imbracate cu o fusta roz bombon, fa 3 piruete, si da-l cu aghisma no talking

| BeetleJuice a răspuns:

Roaga-te la "Sfantul Internet" pote iti asculta rugaciunile baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| BlueStar12 a răspuns:

Auzi ca daca te supara calculatorul sa ai o papusa vodoo a calculatorului si sa o intepi(cica merge si la virusi).laughing
stiu ca e o prostie dar fratemiu a zis ca a gasit asta pe net.
daca gasesti o solutie mai buna sa imi zici si mie ca am si eu nevoie big grin

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Pamant, foc, apa si aer
Faceti acest internet sa mearga
Oriunde as fi eu cer
Sa mearga, sa mearga, sa mearga!

Sa mearga cat mai bine,
Ca sa-mi fie bine mie,
Sa pot cauta prostii pe el,
Sa ma mai joc un joc mititel.

Pamant, foc, apa si iar aer
Faceti google sa mearga
Ca de nu eu prost ma simtsad.
Si nu mai am pe cine sa mint.

Daca nu-l faceti sa mearga,
Eu ma supar si voi rupe-o creanga
Din copacul mititiel
De langa el.happy.

Faceti 'netul sa mearga
Si la greu si la bine
Si mai mereu in mine
Sa fiu eu fericita
Ca am ispita
Ca am internet
Ca-l am ca si profet.love struck

Mergeeelove struck

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Sa stii ca am citit poezia din greseala cu voce tare si acum merge prea repede, nu-i mai fac fata? alt descantec sa-l dau inapoi ai?

| PhantomaEsteFericita a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Oooo normal.
Pamant apa foc si aer
Inapoi s-aduca netu'
ca de nu eu leg siretu'
si bagami-as ****-n cer
de nu merge mai incet
eu voi canta foarte lent
ca el este foarte rapid
si eu voi fi solid.

Scuze, dar e seara si mi-e tare somn si nu-mi aduc aminte cum trebuie... Promit ca maine vei avea unul cum trebuie!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Super tare! mersi!

| PhantomaEsteFericita a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Am gasit unul mai bun daca acela nu este destul de bun.
Uite-l:

Pamant, apa, foc si aer
Soare, tu nu mai rasare (exact asa e versu' nu comentati aiurea)
Apa plina de sare
Pamant plin de microbi
Foc plin de flacari mobi
Si aer plin de aere
Fa acest internet micut
Sa mearga mai incet cu-n jocut'
Sa mearga la limita NORMALA
Dintre om si spalaceala.
Pamant apa aer si foc.
Daca nu faceti...va bat foclove struck

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Am uitat sa precizez ca trebuie sa stropesti calculatorul cu aghiazma in timp ce spui aceste versuri si sa faci dansul ploiihappy.
Aaaa, ia niste buruieni care le bagi in aghiazma si stropesti...

Nuuu uita!
DANSUL PLOII!

* crazy mod of *

Doamnnee, la ce prostii va mai ganditi, voi, copiii din ziua de azi?

| EvangelineDS a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Aah cum e dansu' ploiiwinking

| soupflood123 a răspuns (pentru PhantomaEsteFericita):

Dansul ploii se danseaza gol sau de cele mai multe ori goala. happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Deah.cum zici tubatting eyelashes
arunca-l de 3 ori pe geam si apoi merge ca nou

| vreau1alint a răspuns:

Cel mai simplu e sa dansezi in jurul lui si sa spui -Trompi tine-te de oua, da sa ploua...da sa ploua, da-ne jetul tau de roua, da sa ploua, da sa plua- numai ca tu spui sa-ti dea net.

| daηă a răspuns:

Cântăi "melc, melc, cotobelc" să vezi ce-o să meargă laughing

| Smilee4Mee a răspuns:

=]] poate un antivirus?smug:S

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Da!laughing canta si tu haide net prost cateodata folositor ce esti, mergi mai bine sau esti un cires, nu fi las net stupid, mai bine mergi si gata! rolling on the floor ce intrebare, poate nu ai platit netu de aia nu mai merge