| SatanicGirl a întrebat:

Stie cineva un site pe care pot citii Biblia Satanica de Anton Szador LaVey online sau sa o pot cumpara [ nu online ]? happy multumesc anticipat :3

Răspuns Câştigător
| mihaitaLGP a răspuns:

La fel de util ca citirea bibliei normale.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie "satanic bible pdf" pe google.
Pe primul site poti sa o citesti online iar pe al 2-lea o poti descarca.

| SatanicGirl explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, Gaia happy

| Thunderstruck a răspuns:

Tu esti fata de la avatar?

| Miauti a răspuns (pentru SatanicGirl):

Biblia Satanica de Anton Szador LaVey nu e cine stie ce, deoarece LaVey a copiat dupa alte texte si le a modificat. As putea spune ca este de fapt o carte de povesti de groaza.
Din cate stiu biblia satanista cuprinde 5 carti.

Reala "biblie satanista" a fost scrisa de un calugar si este intitulata "Codex Gigas"... sau supranumita "Bilia lui Satan"...

http://en.wikipedia.org/wiki/Codex_Gigas

...si poate fi citita online pe acest site.

http://www.kb.se/......alphabets/

| SatanicGirl explică (pentru Thunderstruck):

Nu laughing

| Staniloiu_Bogdan_1996 a răspuns:

Alta treaba n-ai

| DeanSam a răspuns:

Hey...trebuie sa vorbim, am nevoie de ajutorul tau, daca poti. Contacteaza-ma la ID-ul de mess c_b_2011_love. E vorba de ''subiectul'' tau. Mersi.