| mayk112232 a întrebat:

Stie cineva unde pot descarca o biblie iohovista pe telefonul mobil mobil dati-mi un site sau un link de unde sa descarc

4 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Nu te-ai exprimat corect laughing permite-mi sa te corectez, „o Biblie produsa de Watchtower Bible and Tract Society", si da, e cea mai folosita traducere a Bibliei de catre martorii lui Iehova.

| wpetterssone a răspuns:

Site-ul oficial al martorilor lui Iehova este jw.org.
Accesează jw.org, mergi la fila Publicații, Biblia online și descarcă în formatul convenabil Biblia.

Răspuns utilizator avertizat
| Miga a răspuns:

Descarci de pe Magazin Play aplicatia JW Library...cu ajutorul acestei aplicatii poti descarca biblia, diferite publicatii, video, etc.