| Lilli a întrebat:

Stiti ceva locuri bantuite din Romania?

25 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Palatul Cotroceni, Palatul Parlamentului, Guvernul Romaniei si Biserica Ortodoxa Romana, toate aduce multa suferita poporului.

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru Hombre):

"....si Biserica Ortodoxa Romana care a adus si aduce multa suferita."

Ia zi cocârlăndosule, ce suferinţă a adus şi aduce Biserica Ortodoxă poporului?

| Hombre a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Pentru ca sta comoda, freaca menta si nu produce nimic, suge de la bugetul contribuabililor, vrea catredala de peste 500 milioane euro, deci numai paguba aduce in buzunarul oamenilor. Mai vrei ceva?

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

laughing
Nu stiti voi care sunteti mai cocarlandos!

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Da, a ajuns cocârlăndoşenia să fie motiv de fală!

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Din pacate, aceasta este realitatea vietii in care traim.

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru Hombre):

Nu ştiu de ce te credeam mai inteligent dar bag de seamă că m-am înşelat. Eu sunt ortodox şi chiar dacă ţin cum e şi firesc cu ai mei, nu am afirmat despre Biserica Catolică, sau Biserica Adventistă sau care o mai fi ea că a adus şi aduce multă suferinţă poporului.

De acum înainte am să ştiu cam pe unde te situezi cu nivelul IQ-ului.

| dracu14 a răspuns (pentru Hombre):

Plus 3 miliarde de euro facute pe spatele oamenilor

| danay72 a răspuns:

Locurile bantuite au legatura cu demonii, de aceea sa fi atenta ca poti intra in legatura directa cu ei.Deuteronom18:10-12

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Guvern,palatul cotroceni, urla fantomele pe acolo noaptea de aia sunt asa adormiti politicieni nostri

| Azµre a răspuns:

Nu există așa ceva, astea sunt prostii, baliverne de speriat copii.

| Mădă0611 a răspuns:

Padurea Hoia-Baciu, Cluj.

| 7Dany a răspuns (pentru Mădă0611):

Interesant... Inca nu am intalnit nici o fantoma pe acolo si o cunosc ca-n palma...

| Mădă0611 a răspuns (pentru 7Dany):

Pentru ca nu exista fantome laughing

| zurick a răspuns:

Nu exista asa ceva.Sunt doar nascociri.

| Alphawolf a răspuns:

Da, la Sfantu'-Asteapta mult si bine...

| HueyFreeman a răspuns:

Pestera Muierii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea Letea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera mea.

| charleslouboutin a răspuns:

Locuri bantuite de ce? Eu am vazut ca bantuie doar prostia...

| ManStrong a răspuns:

In general locurile din Romania sint bintuite de romani.

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Sufletul fara credinta.

| neaivan a răspuns:

Patu lu' mata cand te-a facut!