| lalalalallll a întrebat:

Sunteți de acord cu aceste modificări în care e vorba de religie? http://i.imgur.com/g8Mqi.jpg

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mă închin lui Gizăs dacă-mi dă mie țigarea aia, ar fi drăguț din partea lui să nu stea să-mi afcă poftă laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ar arata mai bine cu un joint...

| Trinitas a răspuns:

Sigur ca sunt de acord. Asa poate imi da mie berea.

Răspuns utilizator avertizat
| Danutza27 a răspuns:

De ce nu o scoti tu la imprimanta si sa te dai tu mare jmeker o pui in locul Sf Icoane unde se roaga ai tai.Ba poti sa o legi de git sa te duci la Sf Liturghie la Biserica dar musai inca una prinsa de cur cu ace de siguranta.Sa vezi tu citi vor da in isusul tau mincinos dar nu in el ca aia este o hirtie va fi vai de curul tau.
Stau si ma intreb "De ce intodeauna oamenii pe... au o gura mare?

| lalalalallll explică (pentru Danutza27):

Prima dată trezeștete la realitate.
Apoi aruncă o orivire la profilul lui Gizăz.

| Danutza27 a răspuns (pentru lalalalallll):

Chiar ca nu prezinta interes pentru mine, Un om cu scaun la cap nu pune ca avatar facatura aia cu o tigare in gura o fi de la@SatanFamily. Chiar daca este patronul siteului si nu ma plec punct

| MoonLight a răspuns:

Si care ar fi diferenta? Macar asta e o porcarie mai cool.

| Infernia a răspuns:

In primul rand e la caterinca laughing sunt o gramada de din astea, nu e ceva nou. Mare pacat nu e

| JajaAliensHere a răspuns:

''Caterinca'' asta, dragii mei, e o blasfemie! :\ Dar, de, e tipic oamenilor ca voi... Radeti ca (mai bine nu zic ce, ca sa nu-mi dati report) si va holbati la cat de ''tru'' e poza editata măăăh. Awesome. ^_______^''' Oh, puteti sa ma criticati, injurati si mai stiu eu ce, ca numai de asta sunteti in stare cand nu va convine realitatea.

| Andrei112011 a răspuns:

Nu.Nu sunt de acord.

| CrazySmiley a răspuns:

Pai...daaaaaa cum sa nu. pune-i si niste marijuana in mana laughing