| RAY a întrebat:

tatal e bonav de bautura mama e bonava de prea multa lene intre timp bula se imbolvnaveste de inteligenta desigur ca era o pacoste in sat asa ca tata lui la sacrificat de paste a procedat bine tatal lui?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Inteligenta se plateste

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

laughing)
Pe ce esti ca vreau si eu!

| RAY explică (pentru M25M):

Mihai de cand m-a lasat nevasta toata ziua plang de fericire

| Borsko a răspuns:

Stiu cum te simti frate. ca si elefantul cu ochii rosii a plecat acasa pentru ca bicicleta de copii nu era a mea si s-a suparat vecinul. pentru ca am fost la teatru nu voi mai putea manca placinta aia buna de mere

| RAY explică (pentru Borsko):

Esti amuzant

| Hombre a răspuns (pentru 4b):

La fel si prostia.winking