| BideuSeIntoarce a întrebat:

TPU astazi am fost si am trecut pe sub masa si am dat cu capul in ea credeti ca asta la suparat pe dumnezeul nostru Iisus Christos si o sa dea numai uragane si tornade si vijelii?
Funda sunt speriat sa nu vina potopul din cauza acestei greseli crying

12 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Cel mai maret, si glooooorios.

| Lizzu a răspuns:

Ti-e sfarsitul.
Cazanul cu smoala te asteapta la finalul vietii tale de pamantean iar viermii cei neadormiti te vor hali de "viu".

Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai facut?! surprise. Acum Dumnezeu o sa ne pedepseasca. Trebuie sa te sacrifici pentru a salva lumea.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Imputitul asta o sa ne faca tuturor viata un calvar. ARUNCA-TE IN CHINUL MEU INTR-UN VULCAN! Te va ierta doar daca ai un cucui. laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| Crâstoşelul a răspuns:

laughing). Eşti prea tare.

Răspuns utilizator avertizat
| StefaniaM a răspuns:

Ioi ba apoi ii grav!rolling on the floor

| Krokodil a răspuns:

E grav.

| sunrises a răspuns:

E vinerea mare si tu te tii de sotii si glume nascocite?

| BraveNewWorld a răspuns:

Dap, o sa trebuiasca sa donezi cel putin 1.000 lei bisericii, sa te inchini toata ziua la icoane, sa meditezi si sa te calugaresti ca sa iti fie spalat acest pacat.
Asta daca nu vrei sa iti ramana pe constiinta miile de oameni ucisi de cataclisme din cauza pacatului tau strigator la cer!

| boss1234567 a răspuns:

E hai nu se supăra.A fost doar o greșeala.Nu cred ca dumnezeu o sa facă potop pentru ca ai dat tu cu capul de masa