| Ele88 a întrebat:

TPU ce inseamna, Spiritualitate, adica la ce se Refera Spiritualitatea, adica Spiritualitatea, e cu Dumnezeu ca eu stau la bloc si eu cateodata simt o prezenta da nu e malefica sau ceva de genu, simt asa un fior pe Coloana ce inseamna, asta?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Prin alta parte nu simti fiori? Da si tu pe dex ca sa-ti explic eu e prea mult de scris ca sint mai multe explicatii pentru spiritualitate in mod religios si pentru omul spiritual ca mod de a fi.