| anonim_4396 a întrebat:

Trăim vremurile din urma? Ce credeți despre acest subiect?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cei in varsta le traiesc, ceilalti mai putin.
Cred ca, periodic, diverse persoane, duse cu pluta sau doar facand pe nebunele, sustin ca sfarsitul lumii este aproape.
Lasand la o parte faptul ca nimeni nu poate sti cand o sa fie sfarsitul lumii, mai ales ca anterior au fost sute de false profetii, eu nu cred ca este aproape. Ce este sigur ca o sa fie un sfarsit, atunci cand soarele nu va mai putea sustine viata pe pamant, dar acesta va fi indepartat in timp.

| CIaudiu a răspuns:

Eu cred ca mai degraba ar trebui sa incetezi sa mai consumi ciupercoase halucinogene.

| nicucostea855 a răspuns:

Da, traim ultimele zile ale acestui sistem condus de Satan.