| hereo a întrebat:

Uluitor! Dar si foarte interesant nu-i asa? Aceasta este dreapta credinta care duce in Cer! Daca nu sunteti adepti la dreapta credinta, nu ve-ti putea ajunge in Rai! http://www.romanialibera.ro/......80427.html

5 răspunsuri:
| sandra2012 a răspuns:

Romania...ce sa ceri? Dar e pacat ca au inceput sa se lege de numele lui Dumnezeu.

| DakotaRoyse a răspuns (pentru sandra2012):

Întotdeauna s-au legat de numele lui laughing N-ai auzit de Biserica din Evul Mediu? Cred că era mai coruptă ca acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are ma raiul cu banii, si Dumnezeu? a cumparat cineva zile cu bani? cate? sau un loc in imparatia lui Dumnezeu? cu bani? a mituit cineva iadul si a scapat cumparand bunavointa domnului? tu vezi cum pui problema? au nu stii? ca bisericile sunt slujite de preoti cu slava desarta, si cu dragoste de arginti mai mult decat de Dumnezeu.dar tu duci chestia asta intr-un mod absurd si prostesc.iar toate astea noi crestinii le cunoastem.vad ca tu nu stii ce a spus sfantul pavel cand a fost vorba despre asemenea fapte; trebuie sa ascultam mai mult de Dumnezeu decat de oameni.

| Chauderitza a răspuns:

Noi asteptam intrebarea oh go on

| Marian13546123412434 a răspuns:

Ce intrebare e asta?straight face