| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Umbra noastra care e vizibila la lumina mai slaba dintr-o camera este tot o parte din sufletul nostru? Da sau nu? E exact ca atunci cand te uiti intr-o balta sau intr-o oglinda si iti vezi propria reflexie care de fapt e sufletul nostru.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata putina fizica sa intelegi si tu ce e umbra, ce e reflexia si cum se propaga lumina.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns:

Renunta la droguri si bautura iar de banii aia cumpara-ti o carte de gramatica pentru ca esti paleta.

| Nickniky a răspuns:

Umbra este partea din camera care nu mai este luminata de lumina aia slaba de care vorbesti pentru ca a intalnit un obstacol, adica corpul tau.Intr-o balta s-au intr-o oglinda nu-ti vezi reflexia sufletului ci reflexia trupului. Daca vrei sa-ti vezi sufletul cum este trebuie sa te uiti intr-o alta oglinda care se numeste sfanta scriptura s-au biblia.