| anonim_4396 a întrebat:

Un amic de al meu a visat 3 serpi incolaciti si eu am bagat mana sa ii despart si mau muscat toti trei si de fiecare incercam sa ii desfac ma muscau, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

laughing).Die strâcat zâua nu cred, da în schimb i-ai dat o idee bună de cum să se facă șogor cu cunoscuții laughing

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nimic,e doar un vis. Visele apar din mulțimea gândurilor.

| lpavel a răspuns:

Nu prea cred in vise, dar din auzite asta ar insemna certuri intre amici/prieteni!

| DeyCj a răspuns:

Dacă n-or murit șerpii înseamnă că e doar un vis.Nu-ți bate capul cu visele și ceea ce înseamnă ele. Oricum dacă tu nu accepți însemnătatea lor nu ți se va întâmpla nimic din ceea ce ar însemna. Tastat și dovedit.

| Golyat18 a răspuns:

Ca vei face adulter cu femeia unei famili cu trei membri: femeia, barbatul si copilul. Si apoi te vor certa toti trei inclusiv femeia, bine poate fi vorba si de o familie in care vei vrea sa iei fica de sotie si te vor certa parinti si apoi si fata. Si prietanul tau va sti asta.
Ba am zas si eu ca n-am de lucru mda oricum t-am stracat zaua

| Golyat18 a răspuns (pentru DeyCj):

Ce-i ala sogor?

| DeyCj a răspuns (pentru Golyat18):

De erai ardelean știai happy.
Chestia cu șogorii se referă la atunci când de exemplu doi își „fac păcate" cu aceeași femeie happy.

| Golyat18 a răspuns (pentru DeyCj):

Da is ardelean, is din jd hunedoara, numai ca nu peste tot se folosesc aceliasi cuvinte.
Oricum mersi

| DeyCj a răspuns (pentru Golyat18):

happy. La noi la Cluj se mai folosește happy

| Golyat18 a răspuns (pentru DeyCj):

Amu si eu stau in floresti desi nu-s de acia

| DeyCj a răspuns (pentru Golyat18):

laughing).Die strâcat zâua nu cred, da în schimb i-ai dat o idee bună de cum să se facă șogor cu cunoscuții laughing