| AvalohAlyn a întrebat:

Un asa videoclip nu am mai vazut de mult timp.Nu pentru efecte speciale sau altceva ci prin mesajul care il transmite videoclipul si respectiv melodia videoclipului. Urmariti va rog videoclipul si dati-va cu parerea.Ce parere aveti?
Voi ati face la fel cu un om ranit sau bolnav cazut pe strada? Sau macar l-ati ridica de acolo?

http://www.youtube.com/watch?v=pUuPqU40IDA

PS:Si melodia e frumoasa.Mesajul ei mai ales.

Eu si un defect. Avem defectul asta, de a fi indiferenti.Regretabil.Dar ma bucur ca mai exista si oameni cu suflet mare si adevarati crestini si mai ales adevarati OAMENI

Ce parere aveti de videoclip?

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Foarte frumos videoclipul..chiar ma bucur ca am dat la intrebarea asta ca altfel nu l-as mai fi descoperit. In ziua de azi foarte putini oameni ar fi in stare sa ajute un om nevoias. Toti spun ca n-au bani sau se plang de fel si fel de probleme minuscule in timp ce altii, care sunt intr-o conditie precara continua sa lupte. Ei sunt adevaratii eroi care ar trebui apreciati.cu totii ar trebui sa ne dam seama ca in comparatie cu altii suntem bogati mai mult decat ne-am imagina.