| Duucu a întrebat:

Unde sunt oamenii bravi cu frică de Dumnezeu?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Interesant, clipul. Si era perfect, daca nu continea cuvintele "javre" si "boi". Nu poti sa ii numesti pe oameni asa, oricine ar fi ei, daca pretinzi ca esti credincios.

| DDCC a răspuns:

Acei oameni sunt cei puri sufletește, care știu prețui valorile morale însă din păcate nu mulți sunt în acest gen. Cei ce au îndurat mult în această viață sunt oameni bravi, în sensul că nu îi mai poate afecta atât de mult suferința ci biruiesc toate loviturile date de viață. Superb videoclipul!

| Zenit313 a răspuns:

Om brav si cu frica?! WTF?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva de genul a ce a spus ioan botezatorul celor ce veneau sa se boteze intru iertarea pacatelor, ioan stiind ca Iisus se nascuse; PUI de naparci? cine v-a invatat sa fugiti de urgia viitoare? adevarat va spun, securea a si fost infipta in radacina copacului uscat.

| Disharmony a răspuns:

Un om brav n-are frică de dumnezeul vostru.

| loryi98 a răspuns:

Nu inteleg de ce sa iti fie frica de Dumnezeu? El iti este prieten, nu?

| SageKid a răspuns (pentru loryi98):

Cred ca frica de Dumnezeu se refera sa nu comiti fapte imorale\ilegale de teama divinitatii