| navarre a întrebat:

Urmariti aceasta sceneta, si ve-ti vedea cat de mare dreptate avea marele TOMA CARAGIU.
http://www.youtube.com/watch?v=D9OnyO0u83A&feature=youtu .be

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu prea ai cum sa-l intelegi pe marele actor.ce spune el tu nu poti intelege.doar cei care l-au cunoscut si au trait vremurile pot intelege ce spune el. daca intuiesc bine,tu esti mult pe langa subiect. daca nu intuiesc bine, ma rog de iertare, si poti sa mai postezi de astea ca sunt bune.de pilda.SOPARLA.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navarre? aveam 13 ani cand a murit saracul si de revelioane el si amza pellea in rolul lui nea marin, erau deliciul programului.si nu erau singurii. puiu calinescu,bibanul,fotino,florin persic,albulescu,mihailescu braila,offf, ce vremuri, ce oameni.navarre? ce spune caragiu acolo avea un substrat politic si social.nu are nimic de a face cu religia.suprafata religioasa este de fatada, este superficiala de tot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navarre? salut si du-te tu.