| Mario1994 a întrebat:

V-ar placea ca o persoana draga voua sa se intoarca din morti? Ce ati face daca ati vedea persoana dupa multi ani de la moartea ei? Ati fi in soc? Scuzati-ma, cred ca o sa ma injurati.

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

M-as bucura foarte mult. Oricum, Biblia spune că va veni un timp când va avea loc învierea.

| Mario1994 explică (pentru danay72):

Spune pe dracu, doar minciuni. laughing nu o fi nimic

| danay72 a răspuns (pentru Mario1994):

.Tot ce s-a zis în Biblie până acum s-a împlinit în cele mai mici detalii, mai sunt doar puține lucruri de împlinit. Deci, nu sunt minciuni, dar dacă nu crezi, aceasta e treaba ta.

| RAY a răspuns:

As fi curios ca sa stiu cum e sa fi mort? exista ceva acolo?

| xerxes1 a răspuns:

Nu ma sochez asa usor.
As sta de vorba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xerxes1):

Iți trimit o litră de rachiu. Posibil sa ai multe intrebări să-i pui.

| xerxes1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Coniac Miorita daca tot vrei sa faci o fapta buna.In general nu consum super alcoolice, dar asta este o ocazie mai speciala.

| anonyymuusss a răspuns:

Da. As întreba-o unde a fost.