| VladimirConstantin a întrebat:

Va iubiti ingerul pazitor?

Răspuns Câştigător
| Beutz a răspuns:

Daaa.

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

In Biblie nu scrie ca oamenii au cate un inger pazitor.

| sublime89 a răspuns:

Inca nu l-am cunoscut. Daca o s-o fac, si o sa vad ca merita, s-ar putea sa-l iubesc.

| MistretulPufos a răspuns:

Il iubesc sa moara veta

| CinevaAnonimă a răspuns:

Desigur.

| cuntchaser a răspuns:

Odata am incercat sa fac sex cu el, m-a refuzat. De atunci, nu-l mai iubesc.

| VladimirConstantin explică (pentru cuntchaser):

Dumnezeu nu o sa te ierte. Nici pe tine nici pe familia ta. Pe toti o sa va UCIDA si eu o sa stau acolo si am sa rad. Sa te vad atunci ce vorbe destepte mai zici ateule.

| cuntchaser a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Daca te referi la faptul ca oamenii ca tine sunt pe cale, sau deja au inceput Al Treile Razboi Mondial si ca acesta va "degenera" intr-unul nuclear, rezultand disparitia speciei umane, iar tu printr-o minune ramai in viata si incepi sa razi, atunci ai perfecta dreptate, prietene!

| Mayhem666 a răspuns (pentru VladimirConstantin):

Vai, dar ce multa iubire din partea ta prin acest comentariu, asa sunt adevaratii crestini, exact ca tine, le place sa rada de cei care nu cred, in ceea ce cred ei, si ii condamna pe atei la iad, chiar daca nu exista. Bravo, mi-ai demonstrat, ca, crestinismul, ca orice alta religie "is bullshit". Nu e de mirare, ca din ce in ce mai multi tineri devin atei, din cauza oamenilor ca tine. La cat de multe intrebari consecutive ai pus la categoria religie, tind sa cred ca esti un troll.