| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a întrebat:

Va pare rau cu adevarat pentru pacatele voastre?

12 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns:

Dar tie isi pare rau? depinde de ce greseala am facut, daca nu gresesti nu inveti nimic

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Aia mi se pare o porcarie, cum sa fi vinovat pentru ce au facut alti, fiecare sa plateasca pentru greselile lui

Răspuns utilizator avertizat
| Mclaren12 a răspuns:

Pacatele sunt doar in mintea voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cele mai grave nu.Le-aș face iar, dacă aș avea ocazia.

Răspuns utilizator avertizat
| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Da.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intre pacat si greseli este o diferenta? Ar fi aiurea sa nu-ti para rau daca ai comis o greseala(care poate fi un pacat sau nu), depinde la ce te raportezi...

Răspuns utilizator avertizat