| RAY a întrebat:

Va pregatiti de mers la biserica? ati fost aseara ati inconjurat biserica? apropo spovedania e azi nu?

12 răspunsuri:
| RAY explică:

Tea posedat vreun dracusor fata

| RAY explică:

La noapte invie morti din morminte fuguta in cimitir ))))))))))0

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 a răspuns:

Aseara am avut o stare nasoala n-am fost, dar ma duc diseara daca e.

| RAY explică (pentru SG1995):

Poate agati ceva, bafta seby fie cupidon cu tine

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Neah fix de la biserica mi-am luat rekt de la una.

| RAY explică (pentru SG1995):

Nu isi pierde speranta seby, si nu filtra cu femei frumoase

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Deci trebuie sa le aleg doar pe cele proaste si urate sa inteleg? WTF?! -_-

| RAY explică (pentru SG1995):

Seby fiecare are o valoare sexuala de atractie, o sa te superi pe mine stiu, dar tu ai o valoare mica, undeva la nota 5, 6

| Victoria18 a răspuns:

Am fosttt, si am vrut sa iau o lumanare sa-mi dau foc. Is depresivaaa.

| RAY explică (pentru Victoria18):

Mai ai inca o sansa dragea mea la ora 12, dar ce probleme ai pe bune da-mi mesaj

| bullstrike37 a răspuns:

Da este azi si eu am sa merg.Nustiu de tine.