| Vernusio a întrebat:

Vine Armaghedonul/Apocalipsa in curand?

13 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,iar acest lucru se vede din haosul care exista in intreaga lume.Semnele sunt clare.

| sorinake a răspuns:

Da. pe 15 octombrie. Peste 3 zile

Mi-e ciuda ca tocmai am obtinut un contract colosal in afara si nu mai apuc sa ma bucur de bani laughing)

| RAY a răspuns:

Nu,vreau sa imi fie rezolvat laptopul pana atunci

| Sn4k3 a răspuns:

Cum sa nu.

| mentholinks a răspuns:

Cand o sa vreau eu sa vina.

| Crackman a răspuns:

Da cand o fi timpulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu intreaba-l pe Kim Jong Un cand termina urmatoarea ghiulea si zii sa o traga inspre USA. Atunci chiar vei stii care o fost ziua in care a venit apocalipsa rolling on the floor.

| sweetys a răspuns:

Teoretic azi trebuia sa vina. Dar totusi nu s-a terminat ziua. Asa ca asteptam. Acum la modul serios nu cred ca va veni prea curand, toata chestia mi se pare o porcarie, la cate teorii au fost pana acum, din 2000 pana in prezent a fost sfarsitul lumii, apocalipsa si armaghedonul de minim doua ori pe an.

| Ironwin a răspuns:

Anul asta sigur nu, am vorbit eu cu cineva.

| leapșa a răspuns:

Urmeaza sa ma intalnesc cu Armaghedonul, Apocalispsa e pe DND.

Răspuns utilizator avertizat
| b4stefa a răspuns:

Pai tezele nu se dadeau in noiembrie-decembrie?
laughing