| dishea a întrebat:

Voi cand sunteti constipati va rugati la dumnezeu sa va scape de constipare, sau e pacat sa te rogi in timp ce-ti faci nevoile? straight face

15 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Pai daca esti constipat nu prea ai ce nevoie sa faci.

| SmexyBoy a răspuns:

Nu, eu ti-as recomanda Cola+Lapte.
big grin

| IAliveInHell a răspuns:

Pai nu pentru. ca la D-Zeu ii bine mereu sa te rogi in orice moment nu ar fi nicio problema. Daca si asta ar fi o problema te-ar putea ajuta pt.ca el face multe miracole fara sa iti dai seama.

Răspuns utilizator avertizat
| dishea explică (pentru TheMask):

Nu-ti doresc sa fii constipat si sa treci prin momente de chin in care simti ca numai D-zeu te mai poate ajuta! Doamne dati sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| dishea explică (pentru TheMask):

Nu am laxative, acum ma duc sa beau apa sfintita poate o fi mai bine.Doamne ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| dishea explică (pentru TheMask):

Sinuciderea e un pacat!

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E mai pacat sa pui intrebari aiurea

| Calininio a răspuns:

Lool, ce-mi place cum suna asta laughing nu mai stiam ce sa-i intreb pe prietenii mei crestinihee hee

| Unstopable a răspuns:

Eu ma rog cand dau o laba rolling on the floor

| SageKid a răspuns (pentru IAliveInHell):

Deci tu la Divinitate te rogi sa scapi de constipatie? Esti patetic

| Dumnyezău a răspuns:

Daca ma rogi frumos poate te scap de constipatie.