| DaciaRomania a întrebat:

Voi citiți din Biblie duminica?

Răspuns Câştigător
| AlexandruBerbatov a răspuns:

Citesc din biblie in fiecare zi, e un pacat mare sa amani aceasta activitate pentru doar o zi din saptamana.

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, în general citesc zilnic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

Nonstop - 24/7... nu

| anonimg a răspuns:

În fiecare zi. Câte un capitol. Adică 2-3 minute. Recomand.
Chiar și dacă există pasaje grele sau unele chiar imposibil de acceptat. Multe se explică pe parcurs.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu in fiecare duminică, dar da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai duminica, încerc în fiecare zi când am timp, niciodată nu te poți sătura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar Duminica ar trebui să citească o persoană din Biblie.

| lucianz32 a răspuns:

Doar cei cu probleme la mansarda.

| cann0nfodder a răspuns:

Da. Nu doar duminica, încerc să citesc zilnic, măcar unul-două versete dacă nu reușesc mai mult. Rugăciunea și cititul din Biblie sunt esențiale pentru a-ți închega relația cu Dumnezeu.