| AndreiAditzu1234 a întrebat:

Voi credeți că oamenii născuți într-o zi de vineri sunt posedați de Satana, că au influente negative asupra celor din jur, se comporta diferit etc?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Basme,nu exista asa ceva, decat persoane cu probleme mintale

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar cei care au iesit natural la un unghi de 34.67 grade in intervalul de minute 44-49 a fiecarei ore impare

| J0B0MAT a răspuns:

Eu m-am născut într-o zi de vineri.Acum înțeleg...

| raMLesS a răspuns:

Asta ar insemna ca in jur de un miliard de oameni ar fi posedati de satana.
Si nu, nu cred, e absurd, calendarul si zilele saptamanii sunt inventii umane.
Ai luat ceva?

| raMLesS a răspuns:

Isus a fost nascut intr-o zi de vineri

| Steregoi a răspuns:

Nu.

| Panamax a răspuns:

Doar un prost ar crede asa ceva.

| Octavian199 a răspuns:

Mircea08, parca zeul evreu e atotputernic, nu? Atunci ce poate face satanel contra lui?

| Octavian199 a răspuns:

Mircea08, asa si cu Isis.Ei cred ca il apara pe Allah/zeul evreu, asa s-a intamplat si cu crestinii odata, tot pe zeul evreu il aparau. rolling on the floor

| Mircea08 a răspuns:

Asa spune satana, cel mai mare dintre mincinosi, si asa au invatat sa spuna si slujitorii lui
Daca vei citi si intelege Evanghelia nu vei mai pune astfel de intrebari care parca ii invita pe ceilalti sa raspunda in bataie de joc

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu are nici o legatura, sunt prostii.

| AndreiAditzu1234 explică (pentru Irinel15123532):

Vad persoane din zona la mine născute într-o zi de vineri și toate se comporta diferit.

| wpetterssone a răspuns:

Sunt născut într-o vineri și nu cred că am influențe negative asupra oamenilor.

| laSoledad a răspuns (pentru wpetterssone):

Şi eu sunt născută într-o zi însorită de vineri. Ce onoare!

| AG777 a răspuns:

Cine ti-a spus treaba asta?

| 12345678910101010 a răspuns:

Eu m-am nascut într-o vineri la ora 21