| Papusa775 a întrebat:

Voi credeți ca Ouija e real?

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Este foarte reala și intr-adevăr se intra în legătură directă cu demonii.

| vocea a răspuns:

Din ce se vede la televizor nu e real si o mascarada, este posibil sa fie adevarat dar numai unii care tin secretul pot comunica cu mortii, altfel ar fi dusi la la Nasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este.
Este folosita in comunicarea cu spiritele sau alte entitati iar in lipsa abilitatilor telepatice se poate folosi placa ouija pentru a comunica cu ele.

| Niklauss a răspuns:

Chestile astea sunt tot felul de invetii ale americanelor care ti le baga in cap cu ajutorul filmelor si serialelor. Nu cred ca ar trebui sa te preocupe astfel de lucruri.