| Roland99 a întrebat:

Voi credeti in Dumnezeu? Daca nu, in ce credeti?
Astept parerea voastrahappy

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cred intr-o entitate cu rol de Creator, careia din obisnuinta ii spun Dumnezeu. Nu stiu daca exista, sau nu, dar ma ajuta pe mine in momentele grele din punct de vedere emotional.
Nu cred in Dumnezeul biblic, cu toate cliseele, si ritualurile copiale de la alte culturi stravechi.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am crezut, cred si voi crede in D-zeu

| Exilee a răspuns:

Da,cred in Dumnezeu si in puterea Cuvantului Sau.

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu cred, fiind ateu nu cred în aşa ceva. Cred cu tărie în mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred în mine.

| robijam a răspuns:

Nu cred in nimic, nu prea cred ca e posibil sa stea un nene cu barba pe norisor.

Răspuns utilizator avertizat
| Morrígu a răspuns:

Nu ştiu, uneori parcă..cred, alteori NU. Nici măcar eu nu ştiu ce cred, nu cred nimic şi gata.

Salut.

| duuh a răspuns:

Sunt cam nepasatoare cand vine vorba de barbos si alaiul lui de ingeri.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu, asa ar trebui sa faca toti oamenii(crestini).

| Wongraven a răspuns:

NU,nu cred si nici nu am de gand, cred doar in mine si in ziua de maine,