| Calin58927 a întrebat:

Voi îl simțiți pe Dumnezeu cand va rugați?

23 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Uneori da uneori nu, arunci cand ii simt prwzenta e cea mai mare fericire si placere a vietii.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cand face sex nu simte nimic? E trist

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu,aia ma ignora

| ania a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Eu nu am dat niciodata ignor la nimeni si char m- am mirat de ce nu pot raspunde la intrebarile lui Ray, imi apare ca utilizatorul te ignora.Nu inteleg de ce mi- a dat ignor, eu am incercat sa raspund doar la idei si sa nu jignesc pe nimeni.

| ania a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tocmai experimentarea placerii sexuale ne ajuta sa ne facem o ideee desore ce bucurii e capabil sa ofere cel ce a inventat un lucru asa fantastic, dupa cum spune la Carte- Inaintea Fetei Tale sunt bucurii nespuse si desfatari eterne la dreapta Ta.Ps 16- 11

Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De la inceput.In Genesa spune- Va lasa omul pe tatal sau si pe mama sa si se va lipi de NEVASTA - SA. si CEI DOI se vor face un singur trup.

Răspuns utilizator avertizat
| ania a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

David tocmai prin pacatul lui sexual a adus blestem peste familia lui, xopiii lui i-au urmat exemplul si a avut parte in familie de incest si crima intre fiii lui. Pe Soloman tocmai multele femei l- au dus la idolatrie a sfarsit pin a se inchina idolilor multelor femei din viata lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Era sa spun eu acum o prostie dar ma abtin.

| StrongHeart a răspuns:

Intotdeauna!

| Panamax a răspuns:

Din lista de zei de mai jos simt doar vreo 14.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Listă_de_zei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îî simt întotdeauna prezența, nu numai atunci când mă rog.

| rapandula a răspuns:

Doar nebunii il simt. Sunt ca aia care alearga speriați in pl goala prin oras spunand ca ii urmareste un montru si ca ii simte prezenta.

| Whateverrr a răspuns:

Nu trebuie sa simti nimic, trebuie doar sa crezi happy

| alidenbealidenbi a răspuns:

Da.

| AteuI a răspuns:

Simt cum imi pierd timpul cu ceva inutil.