| CinevaAnonimă a întrebat:

Vorbiti-mi fiecare despre religia voastra!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ar fi sa aleg una as alege budismul,de fapt as alege toate care promoveaza iubirea,bunatatea,cunoasterea,stiinta, ratiunea, pacea, non violenta, religia de care vorbesc eu nu are legatura cu zeii sau cu povesti supranaturale

| Clorox a răspuns:

Am fost musulman, am fost crestin si acum... Naiba stie ce mai sunt laughing

| Clorox a răspuns:

Nu stiu ce religie mai sunt...

| xerxes1 a răspuns:

Te-ai saturat de spiridusul invizibil 3 in 1 il al crestinilor?
Si eu m-am prins demult cum sta treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce?

| Aslam a răspuns:

Pai, nu prea am ce vorbi despre religia mea. In acte scrie ca sunt
musulman, eu nu am o religie, pentru ca nu cred in ele. big grin
Cauta pe internet daca te intereseaza ceva despre Islam, ce iti spun eu, iti va spune si Wikipedia.

| SSS a răspuns:

Spiritualitate!